putoline

Teknolojiden Harekete Geçtik…

Putoline, 1970 yılında Jan Put tarafından yalnızca motorlu iki tekerlekli araçlar için ürünler üretmek amacı ile kurulmuştur.  1980’lerin başında hızla uluslararası bir marka haline gelmiştir. Şuan yaklaşık 40 ülkeye ihraç edilmektedir. Ürün yelpazesi sürekli genişlemekte ve ihracat yapılan ülkeler listesi istikrarlı bir şekilde büyümektedir. Putoline, şimdi dünyanın en geniş motosiklet yağları ve bakım ürünleri yelpazesine sahiptir. 

Deneyim ve gelişim

Yıllar boyunca, pistlerde edinilen deneyimler ve araştırmalar neticesinde, mükemmel bir fiyat/kalite oranına sahip ürünler tedarik edilebilmektedir. Putoline, sürekli yüksek kaliteyi garanti eder.

Bağımsız bir üretici olarak pazardaki gelişmelere hızla yanıt verebiliyoruz. Teknik trendleri yakından takip ediyoruz. Motosiklet dünyasında devrim niteliğindeki yeni N-TECH® katkı teknolojisi bunun mükemmel bir örneğidir. 

Sürekli gelişiyoruz ve her zaman Teknolojiden Harekete Geçiyoruz…!

Neden Putoline ?  

Putoline’ı benzersiz kılan, AR-GE departmanında geliştirdiği ve kendi tesisinde sadece motosikletlere özel, üstün kaliteli üretim yapıyor olmasıdır. Putoline, şu anda dünyanın en geniş, yüksek kaliteli motosiklet yağları ve bakım ürünleri yelpazesine sahiptir. Bağımsız bir üretici olarak, pazardaki gelişmelere en hızlı şekilde yanıt verebiliyor ve teknik trendleri yakından takip ediyoruz. 

Yeni devrim niteliğindeki N-TECH® katkı teknolojisinin motosiklet dünyasına girişi bunun mükemmel bir örneğidir.  

Putoline ürünleri müşterinizin sizden memnun olarak ayrılmasına sebep olur.  Putoline farkı ustalık değerini arttırır. Mekanik sessizlik, akıcı sürüş, yumuşak vites geçişlerine ilave olarak uzun ya ömrü boyunca tam performans sergiler.

N-TECH®’ i Benzersiz Kılan Nedir?

N-TECH® serisini benzersiz yapan en önemli etken, ürünün baz yağ içeriğinin karşılaştırılamaz olmasıdır. N-TECH® ürün yelpazesi, çok yüksek oranda PAO (Poli Alfa Olefinler) ve üstün kalitede sentetik esterlerle zenginleştirilmiştir.  Dünyada ilk ve tek olarak N-TECH® sistemi tarafımızdan geliştirilmiş olup sadece tarafımızda kullanılmaktadır.  Motosiklet yağlarımız mekanik sessizlik, akıcı sürüş, yumuşak vites geçişlerine ilave olarak uzun yağlama ömrü sağlamaktadır.  Putoline, her zaman mümkün olan en yüksek kaliteyi garanti etmektedir.

N-TECH® SERİSİ

N-TECH® PRO R, Putoline tarafından üretilen en gelişmiş, tam sentetik 4 zamanlı motor yağıdır. 

Eşsiz NTECH® serisi

  • Eşsiz ıslak kavrama performansı 
  • Motor ve şanzıman için son derece düşük aşınma
  • Minimum yağ tüketimi
  • Düşük sıcaklıklarda bile mükemmel viskozite
  • Soğuk başlatmalarda aşınmayı önemli ölçüde önleme
  • Mükemmel temizleme özelliği 
  • Uzun süreli ve optimum motor performansı
  • Tüm hizmet ömrü boyunca mükemmel yağlama özelliği garanti eder.

N-TECH serisi, özellikle en zorlu koşullarda performans gösteren yol ve yarış motosikletleri için tasarlanmıştır.

Sertifikasyonlar

Yağ sertifikasyonları motosikletinizin ihtiyaç duyduğu standartları, tercih edeceğiniz motor yağının karşılayıp karşılamadığını görmenizi sağlamaktadır.

Ürün yelpazemiz dünyada yer alan başlıca sertifikasyonların (API, JASO ve ACEA) güncel ve yüksek değerine sahiptir.  Putoline kullanılan motosikletlerde yağ değişimi sonrasında hissedilebilir performans kullanıcılar tarafından da fark edilmektedir.

Motosikletinize uygun ürünleri www.putolinetr.com adresinden kolayca öğrenebilirsiniz.

2020 yılı itibariyle Artı Group, Putoline markasının iş ortağı olmuştur. Şu anda Türkiye genelinde yaklaşık 1000’e yakın Putoline bayisi bulunmaktadır. Bayi satış noktalarımızı görüntülemek için linki tıklayabilirsiniz.

https://www.putolinetr.com/satis-noktalari/

speedol e katalog