HAKKIMIZDA

2008 yılından itibaren Merkezi İstanbul’da olan firmamız, motosiklet sektöründe faaliyet göstermektedir. Motosiklet tutkunu olan ekibimiz, her geçen gün müşterilerimizin de katkılarıyla büyümeye devam etmektedir.

Dijital pazarlama ve bilgi işlem departmanlarımız yüksek teknoloji kullanmaktadır. Teknolojik altyapımız sayesinde öncü ürünlerimiz; doğrudan kullanıcıya yaygın bayi ağımız aracılığıyla hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılmaktadır.  Bu yapı, satışımızın ve markalarımızın güncel ve sürdürülebilir kalmasını sağlamaktadır.

Kurulduğu yıllardan itibaren SYM’nin İstanbul Bölge Bayiliği’ni yapan firmamız aynı zamanda kurumsal firmalara motosiklet filo kiralama hizmetleri de vermektedir.

Motosiklet ve after marketing ürünlerimizle; 1.000’nin üzerindeki bayimiz aracılığıyla 1 milyona yakın mutlu müşteri edindik.  After Marketing ürünlerimizin başında gelen ve Türkiye temsilcisi olduğumuz PUTOLINE; iki yıllık bir zaman diliminde Türkiye’nin en çok tercih edilen motosiklet yağı konumuna yükselmiştir.

Motosiklet aksesuarları kısmımızda Axor kasklarının Türkiye temsilcisiyiz. Türkiye genelinde Axor kasklarının satışını yapacak bayi sayımız her geçen gün artmaktadır.  Türkiye genelinde 13.000 civarı tüketici müşterimiz bulunmaktadır.

Hizmet kalitemiz ve öncü ürünlerimiz, optimum fiyatlamayla müşterilerimize sunarak ürün çeşitliliğimizi arttırmak için çalışmaktayız.

Misyon

Her zaman ve her şart altında ülkemize, çalışanlarımıza, birlikte iş yaptığımız herkese karşı sorumluluklarımızın bilincinde olmak,

Müşterilerimizle karşılıklı güven ortamını yaratabilmek,

Ürün çeşitlerinde yenilik, kalitede süreklilik ve uygun fiyat ile her zaman rekabetin bir adım önünde yer almaktır.

Vizyon

Bize inanan, bu yolda bizimle birlikte yürüyen çalışanlarımız, müşterilerimiz ve sahip olduğumuz yönetim anlayışımız ile “Artı Grup Motorlu Araçlar” markasını daha da güçlenerek geleceğe taşımaktır.

Mutlu Müşteri
Bayi
Teknik Hizmet